Owoce acai, z wyglądu niepozorne, imitujące borówkę amerykańską mogą być idealnym środkiem przyspieszającym redukcje masy. Przyspieszają metabolizm, dodają energii. Dzięki unormowaniu trawienia bardziej spalamy nadmierne kilogramy, bez użycia większej siły.

Oprócz tego w swoim składzie zawierają mnóstwo składników mineralnych, witamin, które łatwo można dzięki wspomnianym uzupełnić, ale i dzięki przeciwutleniaczom zabezpieczyć swój ustrój przed infekcjami także na poważne schorzenia, również nowotwory. Bez wątpienia do Polski nie przesyłane są jagody w naturalnej postaci.

Pierwotnie występują tylko na urodzajnych gruntach Amazonii. Zatem można je dostać w formie soku, suszonych owoców, proszku, a najczęściej w formie pigułek.Owoce acai zaleca się spozywać od jednej do dwóch kapsułek czy też dwóch łyżeczek proszku acai. Jest to uzależnione od naszych zamiarów i priorytetów. Czy jagody posiadają wady? Udowodnione są negatywne czynniki wyłącznie u stosujących je uczulonych na acai berry jednakowo, w sytuacji przedawkowania kłopoty jelitowo – żołądkowe u pozostałych ludzi. Zgodne z normami przyjmowanie jagód acai ma jedynie zalety. Dotyczą one nie tylko profilaktyki zdrowotnej, wspomagania leczenia mnóstwa dolegliwości, ale także wpływ na wygląd i stan skóry, włosów i paznokci no i szybszą redukcję wagi.

Bez wątpienia tylko jagody nie uczynią cudów – wymagane jest dołączenie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, w tym jedzenia.

Dzięki jagodom lepiej jest zapanować nad głodem, co będzie miało wpływ na efekt finalny suplementacji i ćwiczeń..